skleníky GUTTA GARDENTEC

Výhody a parametry zahradních skleníků GUTTA GARDENTEC

Existují různé způsoby, jak vylepšit úrodu ovoce a zeleniny na vaší zahrádce. Ekologickou a velmi populární variantou jsou skleníky GUTTA GARDENTEC, které rostliny ochrání před nepříznivým počasím. Navíc vytváří ideální tepelné a světelné podmínky, díky kterým vaše úroda poroste jako z vody.


Proč si zahrádkáři oblíbili skleníky GARDENTEC?

1. Nadmíru kvalitní zpracování a materiály

Skleníky GARDENTEC se vyrábí v Německu z hliníku a komůrkového polykarbonátu s UV ochranou. Díky tomu ani po několika letech jejich desky nekřehnou a nežloutnou. Naopak zůstávají pevně uchycené v konstrukci, která je stabilní za každého počasí. Zvýšenou odolnost proti větru i sněhu potvrzují německé atesty.

2. Konec uvolněným deskám a profilům

Uvolňování desek a profilů (například při silném větru) brání patentovaný systém spojování desek bez příchytek. Nedochází tak k jejich vypadávání či viklání. Konstrukce se zároveň může pochlubit vylepšenou vodotěsností oproti běžným skleníkům.

3. Ty nejlepší podmínky pro pěstování rostlin

Dostatek tepla pro vaše rostliny zajistí skleníky GARDENTEC díky vynikajícím tepelně-izolačním schopnostem. Zároveň spolehlivě zabrání výkyvům teplot, které negativně působí na pěstované ovoce a zeleninu. Velmi jednoduchá je také regulace tepla pomocí střešního okna.

4. Pohodlné sázení, zalévání a sklízení úrody

Všechny skleníky GUTTA GARDENTEC jsou u hřebene vysoké 200 cm. Ty větší mají dvoudílné vstupní dveře a dvojici střešních oken. Menší skleníky mají pouze jednodílné dveře a střešní okno.

5. Jednoduchá a rychlá montáž

Skleníky GUTTA GARDENTEC se prodávají jako kompletní stavebnice. Jejich montáž je díky tomu velmi snadná a rychlá. Navíc nepotřebujete žádné speciální vybavení ani zkušenosti. Skleník lze vystavět na zděné podezdívce nebo hliníkové základně.

6. Nízká hmotnost, snadná přeprava

Ani stabilní konstrukce nepřipravila tyto skleníky o nízkou hmotnost. Navíc jsou složené do jediné ploché krabice – bez problémů je tak dopravíte a přenesete na místo, kam potřebujete.

7. Univerzální využití

Skleníky GARDENTEC můžete využít také k uskladnění nářadí. Díky polykarbonátovým deskám se nemusíte bát jejich rozbití, pokud nářadí opřete o stěnu skleníku.